Błazenki i ukwiały

Jeszcze pod wrażeniem koncertu fortepianowego jazzowego duetu Wojciech Niedziela – Piotr Matusik (mistrz i uczeń) w sali Aula Nova poznańskiej Akademii Muzycznej. Potężne, masywne nasycone brzmienie. Zaczęli od standardu „Someone To Watch Over Me”, ale go nie poznałem.:

I radio – bez początku i końca.:

Czytam: „Adam Bielan właśnie udzielił „Super Expressowi” wywiadu na temat kulisów organizacji podróży na Wyspy. Jedno z pierwszych zadanych mu pytań dotyczyło tego, czy prezes PiS mówi po angielsku. /…/ Postanowił więc w ośmieszający sposób wykorzystać wizerunek premier Wielkiej Brytanii. – Theresa May nie mówi po polsku, więc potrzebny był tłumacz – stwierdził polityk”. Mam nadzieję, że pani premier jeszcze teraz czerwieni się ze wstydu, iż nie zna języka, w którym można by się porozumieć z posłem Jarosławem Kaczyńskim.

Nowa porcja prasy od Świadków. W Przebudźcie się! Kolejny tekst o cudownym Bożym stworzonku: „Jak to w prawdziwym partnerstwie bywa, błazenki i ukwiały świetnie się uzupełniają. Dla błazenka związek ten jest nie tylko wygodny, ale wręcz niezbędny do życia…” Jak bym czytał o Dorocie i o mnie. Tylko kto tu jest ukwiałem, a kto błazenkiem..? Chociaż obawiam się, że błazenkiem to raczej ja…

2 przemyślenia nt. „Błazenki i ukwiały

  1. Niestety, ja już wszystko mam „niby”. Nóżki to najmniejszy kłopot. Bywają większe upokorzenia…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *