Batman i dożywocie

Jak tylko ruszę się z tego śmiertelnie nudnego Poznania, natychmiast przekonuję się, jak bezbarwne, szare i szablonowe jest moje życie. Żeby się o tym przekonać, wystarczy wziąć do ręki pierwszą lepszą gazetę regionalną.

W takim Mołożowie (gmina Mircze) doszło do zabawy w remizie. Goście pili równo, ale nie całkiem. Bo wystarczyło jakieś 10 sekund nieuwagi strażaka, który pilnował kasetki z wpływami za bilety i konsumpcję i kasetka zniknęła. Śledztwo. Wytypowano podejrzanych. Jednak, jak ustalono, ci musieli z łupem uciekać przez buraki i tam kasetkę ukryli bądź porzucili.  Plantacja liczy 2,5 ha. Trzeba zajrzeć pod każdy krzak. Strażacy szli dywanowo, ale  przeszukali tylko niewielki fragment pola. Teraz sami nie wiedzą: penetrować dalej, czy czekać na kampanię buraczaną.

W zamojskiej „Kronice Tygodnia” duży artykuł z krzyczącym tytułem „Dotknięcie Kusiaka”. Chodzi o to, że zawodnik nazwiskiem Kusiak strzelił bramkę z rzutu wolnego.

Nie mam kontaktu ze zwierzętami. A ludzie mają. W centrum Pabianic gospodarze na własnej pościeli zastali wylegująca się kunę. Chcieli ją przepłoszyć, ale ta pokazała zęby. I dopiero straż miejska…
Wszystkie media Podlasia przez dwa tygodnie żyły kontaktem kilkorga miejscowych z „dziwnie zachowującym się nietoperzem” (jakie jest normalne zachowanie nietoperza)? Okazało się, że zwierzę było chore na wściekliznę. Ogólna panika – nietoperze się wściekły i zaatakują Podlasie. Atak Batmana to przy tym pikuś.

Teresa i Tadeusz obchodzą 40-lecie ślubu. Życzenia. Oczywiście rymowane, bo inne nieważne:
Czterdzieści lat temu orkiestra im grała
Bo On jej, a Ona jemu ślubowała.
Dwa serca w jedno zostały połączone,
Dożywocie dostali splatając swe dłonie.

W Łodzi zaś pojawiły się lizaki (8.90 zł.) w kształcie damskiego korpusu bez głowy. Wydatne piersi, szczupłe talie, krągłe biodra. W dwóch wersjach. Jedna: czarna zmysłowa bielizna z białą koronką. Druga: korpus całkiem nagi. Palce lizać.

Łódzki „Express Ilustrowany”. Pytanie: „Dlaczego krasnoludki śmieją się idąc przez las”?
Odpowiedź: „Bo je mech w przyrodzenie łaskocze”.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *