Alkohol szkodzi zdrowiu

W Polsat News rankiem pytają, na co do kina w weekend. A czy to moja wina, że jest tylko „Piramida”, „Nocny pościg” i „Ostatni klaps” Mariusza Pujszo  z Agnieszką „Frytką” Frykowską?

Ewa Dałkowska, która ma zagrać Marię Kaczyńską we wPolityce. Cytuje ją i odpowiada tamtejszy internauta:  „>>Nie rozumiem, dlaczego rządzący naszym krajem działają przeciw narodowi<< – nie rozumiem dlaczego Pani tego nie rozumie”. Bo on zapewne rozumie doskonale.
A panią Dałkowską mam ciągle przed oczami całkiem nagą w „Sprawie Gorgonowej”. Moim zdaniem – tego powinna się trzymać!

Dom Violetty Villas w Lewinie Kłodzkim obrabowany do szczętu. Fakt, że stoi na uboczu, fakt, że widziano nas w okolicy z Dorotą (wielka fanka) parę razy. Ale to nie my!!!

Media obiegł wywiad ze Stanisławem Tyczyńskim, niegdyś założycielem radia RMF, dziś producentem filmowym: „- Recepta jest tylko jedna, zaadresowana do młodych ludzi: uczcie się języków,  wy*****lajcie z tego kraju i nigdy nie wracajcie. – gorzko podsumowuje Tyczyński”.
Kiedyś pisałem duże story o tym radiu. W głównych studiach na Kopcu Kościuszki robiłem rozmowę z Tyczyńskim i jego współpracownikami. Radio to był efekt rozmachu i myślenia nieszablonowego, ale jego program… Cóż, słuchacze radia wprawdzie mogą emigrować, ale jeżeli się w nim zasłuchali, no na wiele więcej niż zmywak bym nie liczył.

Zaległości. W Ustroniu, w drodze na Czantorię, trafiliśmy nawet na pocztówki (5 zł. sztuka).:

n1

Ten Żywiec nie może się skończyć. Nareszcie spotkaliśmy chrześcijan, którzy nie jęczą pod jarzmem papiestwa.:

n2

A Dorota w muzeum piwa usiadła w PRL-owskiej kuchni. Myśl przewodnia muzeum jest taka, że imperia mogą sobie powstawać i upadać, a ludzie pili, piją i pić będą.:

n3

Kto nie wierzy, może zerknąć na płaskorzeźbę w jednej z karczem. Obyczaje miejscowego ludu góralskiego.:

n4

W muzeum piwa ostrzeżenie o szkodliwości alkoholu było jedno. I drobnym drukiem. Co aż nadto zrozumiałe.:

n5

4 komentarze do “Alkohol szkodzi zdrowiu

 1. „Body” czeka u mnie dopisane do długiej kolejki do obejrzenia. Kolejka jest bez początku i końca. Ale dopisuję ciągle nowe tytuły z poczuciem smutnej rezygnacji i znużenia.
  Jutro mam dla TV powiedzieć coś o wieprzowinie. Więc jak mogę dziś wieczorem oglądać panią Ewę..?
  Przypomniałem sobie za to panią Dałkowską w kolejnej niekompletnie ubranej roli w „Bez znieczulenia”. Naprawdę powinna się tego trzymać.

 2. Jak donoszą media:

  „Syn Violetty Villas od dłuższego czasu stara się odzyskać dom po zmarłej dwa lata temu matce. Krzysztof Gospodarek planuje otworzyć w nim mauzoleum poświęcone Villas.”

  Skoro mauzoleum a nie muzeum, to musowo będzie tam wystawiał zwłoki VV.

 3. Nie rozumiem, czemu Pan się dziwi.
  Ja dziś czytam, że kandydat Duda wykonał słynny wers: „Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie…” śpiewając „Rotę”.
  I wszyscy w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.